Ładowanie...
Data:  2022-04-29
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Program Praktyk Sephora 2022 - Łańcuch Dostaw

Zapraszamy wszystkich studentów (4-go i 5-go roku jednolitych studiów magisterskich) i świeżo upieczonych absolwentów do odbycia 3-miesięcznych praktyk wakacyjnych w Sephora Polska #YourPlaceToShine

Czas trwania praktyk: 4 lipca 2022 do 30 września 2022

Miejsce: Warszawa, Biuro Główne Sephora Polska

Nasze wymagania:

  • Zapraszamy studentów i świeżo upieczonych absolwentów kierunków związanych z wybranym działem
  • Dyspozycyjność  w czasie 3 miesięcy w przedziale (lipiec– wrzesień 2022)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język francuski lub czeski będzie dodatkowym atutem)
  • Otwarty umysł, zapał do zdobywania nowej wiedzy i umiejętność pracy w zespole
  • Zainteresowanie branżą, śledzenie trendów beauty oraz chęć poznania i zdobycia doświadczenia w obszarze sprzedaży: retail/ecommerce

To oferujemy:

  •  Płatną praktykę (w oparciu o umowę zlecenie)
  •  Zdobycie doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku
  • Opiekę mentora

Dział Finansowy: Księgowość

Zakres zadań:

  • Weryfikacja dokumentacji księgowej (raporty kasowe) pod względem poprawności
  • Wystawianie faktur, not obciążeniowych
  • Przygotowywanie i weryfikacja faktur zakupu do księgowania
  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Potwierdzanie sald
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach

Brzmi interesująco?

Sprawdź i przekonaj się, że u nas kariera to coś pięknego!