Ładowanie...
Data:  2022-04-27
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Kasjer w Perfumerii Sephora

Twoje przyszłe obowiązki:

• Aktywna sprzedaż w obrębie stanowiska kasowego, obsługa klientów według obowiązującego standardu

• Przygotowanie strefy kas do sprzedaży

• Dbanie o czystość i porządek oraz uzupełnianie i ekspozycja towaru w strefie kas

• Grawerowanie, pakowanie produktów na prezent wg obowiązującego standardu

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w zakresie obsługi klienta i/lub obsługi kasy mile widziane

• Otwartość, uśmiech i komunikatywność

• Dokładność i skrupulatność

• Gotowość do pracy zmianowej (również w weekendy)

To oferujemy:

• Autonomia w wykonywaniu obowiązków

• Programy rozwojowe podnoszące kompetencje

• Stabilne zatrudnienie i przejrzysta komunikacja

• Możliwości rozwoju w globalnej strukturze

• Szeroki zakres benefitów

• Praca z ekskluzywnymi markami beauty

• Liczne inicjatywy integracyjne i csr • Indywidualne ścieżki kariery (związane z twoimi zainteresowaniami)