Stores in Poland (pl_PL)

CZY JESTEŚ GOTOWY DOŁĄCZYĆ DO GRONA KONSULTANTÓW?

Jesteś dynamiczną osobą, entuzjastą beauty? Przywiązujesz dużą uwagę do szczegółów? Witasz klientów ze szczerym uśmiechem, masz zmysł sprzedażowy, a równocześnie oferujesz przyjacielską i indywidualną poradę? Czerpiesz satysfakcję z tego, że klient czuje się wyjątkowy? Tak? Czyli masz wszystko, co jest potrzebne, aby dołączyć do grona konsultantów Sephora!
Kiedy Twoje umiejętności złączymy ze sposobem obsługi w Sephora, powstanie mieszanka, dzięki której każdy klient poczuje się wyjątkowo.
Z Twoją ciekawością i pasją do odkrywania trendów, każdy nowy produkt i innowację potraktujesz jako kolejną możliwość do oczarowania i rozpieszczenia klienta.

Dzień konsultanta to często praca w dużym tempie, równocześnie przepełniona dobrą zabawą - cieszysz się kreatywnością i pracą w zespole. Każdy dzień jest inny, a Ty możesz pokazać, na co Cię stać! By odnieść sukces, pielęgnuj w sobie pozytywne nastawienie do świata, kompetencje i zdolność do nawiązywania kontaktów. 

 

CZY JESTEŚ GOTOWY ZOSTAĆ SPECJALISTĄ?

Jesteś dobrze zorganizowaną osobą i drzemie w Tobie duch przywódcy? Potrafisz zmobilizować i zmotywować swój zespół konsultantów do osiągania wspólnych celów, a równocześnie jesteś gotowy na pracę z nimi ramię w ramię na sali sprzedaży? Tak? W takim razie stanowisko Specjalisty jest dla Ciebie!
Analiza raportów sprzedażowych, poranne odprawy, koordynacja pracy zespołu, nie ustępują miejsca codziennej pracy z pasją i zaangażowaniem. Dołączając do tego przyjmowanie dostaw i dbanie o jakość pracy i standardy – to wszystko składa się na wyjątkową obsługę klienta i to, że Twoja perfumeria może zająć specjalne miejsce w sercach naszych klientów!

 

CZY JESTEŚ GOTOWY DO OBJĘCIA ROLI KIEROWNIKA PERFUMERII?


Jesteś doświadczonym managerem, lubisz podejmować się wyzwań i osiągać sukcesy razem ze swoim zespołem? Jesteś nastawiony na rozwój umiejętności i kompetencji osób, z którymi współpracujesz? Lubisz, kiedy dużo się dzieje, wyciągasz wnioski i dużą wagę przykładasz do jakości obsługi klienta? Tak? Wygląda na to, że masz wszystko, co jest potrzebne, aby zostać Kierownikiem perfumerii Sephora!

Codziennie masz na oku wszystkie detale: od sprzedaży po jakość. Jednocześnie nie tracisz z pola widzenia najważniejszego celu: by usatysfakcjonować klienta. Dajesz z siebie wszystko, wymagasz wiele od swoich zespołów, ale jesteś sprawiedliwy i umiesz docenić ciężką pracę.

 

CZY JESTEŚ GOTOWY PODJĄĆ WYZWANIE JAKO MANAGER REGIONALNY?

Jesteś osobą wymagającą i dobrze zorganizowaną? Do każdego wyzwania potrafisz podejść pragmatycznie i przeanalizować możliwe scenariusze? Na co dzień określasz potencjalne zagrożenia? Stawiasz na rozwój swojego zespołu i realizowanie założonych celów?
Twoim priorytetem jest zapewnić najwyższy poziom obsługi każdemu klientowi, w każdej perfumerii w podległym regionie. Jesteś ekspertem, jeśli chodzi o Twój zespół – rozpoznajesz talenty i pomagasz im się rozwijać. Skupiasz się na zwiększeniu obrotów firmy na szczeblu regionalnym. Pośredniczysz między siedzibą i perfumeriami, pomagasz im zrozumieć i wcielić w życie politykę handlową firmy.

 

CZY JESTEŚ GOTOWY ZOSTAĆ DYREKTOREM OPERACYJNYM?

Jesteś osobą, którą motywują codzienne wyzwania? Raporty finansowe nie mają przed Tobą tajemnic, łączysz pozornie niezwiązane ze sobą informacje, proponujesz rozwiązania wpływające na zwiększenie efektywności?
Jako Dyrektor Operacyjny jesteś zaangażowany w rozwój sieci sprzedaży. Jesteś łącznikiem miedzy siedzibą i perfumeriami, dlatego Twoje zdolności komunikacji są na najwyższym poziomie. Ważne jest dla Ciebie, aby sklepy zrozumiały i wdrożyły politykę firmy, a z drugiej strony jesteś ich Rzecznikiem – to Ty przekazujesz swoje sugestie ulepszeń do poszczególnych działów w siedzibie. Poza działaniami operacyjnymi, skupiasz się na rozwoju swojego zespołu - rekrutujesz i wyszukujesz potencjały. 

 

Ładowanie...

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii

Zapisz kategorię jako kanał RSS