Ładowanie...
Data:  2022-05-11
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Senior HR Business Partner

Nasze wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego, język francuski i/lub czeski będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne, psychologiczne lub inne biznesowe
  • Doświadczenie w kreowaniu strategii rozwoju, zarządzania ścieżkami rozwojowymi pracowników, projektów związanych z oceną i zaangażowaniem oraz innych wpisujących się w cykl życia pracownika w organizacji
  • Doświadczenie współpracy z Zarządem i bycia business partnerem dla senior managerów w obszarze realizacji strategii personalnej działów
  • Doświadczenie w pracy projektowej, między działowej i międzynarodowej
  • Zdolności analityczne, proaktywna postawa i kreatywne podejście do zadań
  • Autonomia w działaniu oraz umiejętność pracy w szybko zmieniających się realiach
  • Mile widziane doświadczenie w branży retail w strukturze rozproszonej

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii HR zgodnie z celami biznesowymi organizacji

  • Wspieranie managerów w rozwoju pracowników, w szczególności w przygotowaniu, weryfikacji i realizacji indywidualnych planów rozwoju
  • Wspieranie managerów w rekrutacji,  w szczególności w weryfikacji i selekcji kandydatów w kluczowych jednostkach organizacji
  • Wspieranie managerów w onboardingu - nadzór nad całością procesu w obsługiwanym obszarze
  • Wspieranie managerów w identyfikowaniu potrzeb i wyzwań w różnorodnych aspektach zarządzania ludźmi, m.in. w istotnych decyzjach personalnych
  • Współpraca z Zarządem i zespołami HR w celu zapewnienia i ciągłego doskonalenia odpowiednich narzędzi, systemów i zasad, zgodnie z najlepszymi praktykami i trendami rynkowymi
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy (w tym planowania i rozliczania czasu pracy), rekomendowanie rozwiązań w bieżących wyzwaniach w tym zakresie
  • Wspieranie procesów przeprowadzania istotnych zmian w organizacji, udział i/lub leadership w projektach HR w obsługiwanym obszarze (m.in. badanie zaangażowania, oceny pracownicze)
  • Analizowanie danych i kluczowych wskaźników efektywności w obszarze HR, wyciąganie wniosków, proponowanie wymaganych działań na ich podstawie

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze HR od ekspertów i pasjonatów branży

  • Otwartą komunikację i możliwość współpracy międzynarodowej (szczególnie na linii Polska – Czechy, Polska – Francja)

  • Szeroki zakres benefitów oparty o system kafeteryjny