Data:  2022-06-21
Lokalizacja:

Warszawa, PL

E-merchandising Specialist

Lokalizacja: Head Office

Sephora to marka, która od 50 lat wyznacza standardy w świecie piękna. Jesteśmy pewni, że znasz naszą markę -  najprawdopodobniej poznaliśmy się dlatego bo używasz kosmetyków, które oferujemy, albo oglądasz nasze makijażowe video.
Pójdźmy więc dalej i załóżmy, że interesuje Cię działanie międzynarodowego i ekscytującego świata Sephora.

Dla nas to już dużo, ale teraz dajemy Ci możliwość stania się częścią naszej marki, a kariera u nas to coś pięknego.

Nasze wymagania:
•    Biegła znajomość języka angielskiego, język francuski będzie dodatkowym atutem
•    Doświadczenie w pracy na narzędziach typu CMS (np. Magento, Hybris, Shopify, Salesforce Commerce Cloud, Wordpress)

•    Lekkie pióro
•    Zdolności analityczne, proaktywna postawa i kreatywne podejście do zadań
•    Mile widziana znajomość porfolio produktowego Sephora

Twój zakres obowiązków:
•    Zarządzanie treściami na kartach produktowych za pomocą narzędzia CMS
•    Konfigurowanie animacji sprzedażowych i promocji
•    Modyfikacja treści i zarządzanie feedem produktowym na platformie typu marketplace
•    Redagowanie briefów dla agencji interaktywnych
•    Współpraca z działami Asortymentu, CRM,  Marketingu, Analitykiem i Specjalistą SEO w celu poprawy jakości stron
•    Wdrażanie dodatkowych akcji i narzędzi,  które zwiększają sprzedaż

•    Kooperacja z teamem Centralnym we Francji

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze ecommerce od ekspertów i pasjonatów branży

  • Otwartą komunikację i możliwość współpracy międzynarodowej (szczególnie na linii Polska – Czechy, Polska – Francja)

  • Szeroki zakres benefitów oparty o system kafeteryjny

Brzmi interesująco?
Sprawdź i przekonaj się, że u nas kariera to coś pięknego.