Ładowanie...
Data:  2022-01-05
Lokalizacja:

Warszawa, PL

E-commerce Business Analyst / Analityk sprzedaży e-commerce

Nasze wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe - kierunki techniczne lub ekonomiczne
  • Biegła znajomość, Excel, Power Point
  • Znajomość: Google analytics, Data Studio
  • Znajomość SQL, PowerBI, VBA, SAP będzie dodatkowym atutem
  • Autonomia w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole, w szybko zmieniających się realiach
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, dokładność oraz proaktywna postawa

Twój zakres obowiązków:

  • Analizowanie i interpretowanie danych z e-commerce (m.in. analiza ruchu, ścieżki konwersji, zachowania klientów, sprzedaż)
  • Rekomendacje działań w oparciu o dane e-commerce (m.in. optymalizacje strony, źródła ruchu, akcje promocyjne)
  • Estymacja ruchu, konwersji i koszyka w oparciu o dane
  • Analiza prowadzonych akcji handlowych, sporządzanie rekomendacji na podstawie analiz
  • Współpraca z zespołem w Polsce i Czechach oraz centralą w Francji
  • Rozwój metodyki raportowania i baz danych wewnętrznych

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie z branży beauty, lidera na polskim rynku
  • Autonomię w wykonywaniu obowiązków
  • Otwartą komunikację i możliwość współpracy międzynarodowej (szczególnie na linii Polska – Czechy, Polska – Francja)
  • Szeroki zakres benefitów oparty o system kafeteryjny